en
Select category
Bratislava

Flex-Ozubené brány "Green Way"

Flex-Ozubené brány "Green Way"
1 / 5
Flex-Ozubené brány "Green Way" - photo 1 Flex-Ozubené brány "Green Way" - photo 2 Flex-Ozubené brány "Green Way" - photo 3 Flex-Ozubené brány "Green Way" - photo 4 Flex-Ozubené brány "Green Way" - photo 5
Posted: 8 August 2018, 13:12 ID: 1753828
4,440/piece2
wholesale price
4,440-21,404/piece2
Flagma member since 7 August 2018
Бобренко Дмитрий
специалист по работе с клиентами

Description

Zvažujeme možnosti jednorazového nákupu alebo predaja pre vašu krajinu.

Flex-Ozubené brány Green Way pracovný záber 7,31, typ agregácie príves, výkon traktora potrebný aspoň 80hp šírka 7m brány, nastavenie uhlu nábehu zubov v oboch polohách 38 ° a 50 °, kompaktnom ráme. Dostupné rozmery: 7m, 9m, 11m, 14m, 17m, 21m. Cena na vyžiadanie.

Navrhnuté pre:

Dokončenie polí po diskotéke alebo kultivácii;
prípravu semenáka na siatie rôznych plodín, ako je pšenica, repka, lucerna atď .;
zničenie burín v štádiu bielej nite;
uzavretie vlhkosti a odstránenie kôry;
rovnomerné miešanie a distribúcia zvyškov plodín.
Sklopná konštrukcia umožňuje dobre sa vyrovnať s akýmkoľvek množstvom zvyškov rastlín, dokonca aj slamy. Rovnomerné rozdelenie zvyškov po priechode brány, zaisťuje rovnomerné nasýtenie pôdnej organickej hmoty a zadržiavanie vlhkosti, čo bude mať priamy vplyv na ďalšie úrodu.

Konštrukcia umožňuje slučky ísť do poľa oveľa skôr, pretože ako slučky podmietač nie je tak citlivý na vlhkosť pôdy, v dôsledku vzdialenosti medzi tyčami 280 mm v per nie je nalepovanie a upchávanie brány. To vám umožní včasnú prácu na zatvorenie vlhkosti a odstránenie kôry.

Pracovný člen brány - zub má nôž (kosoštvorcový) a je vyrobený z vysoko pevnej ocele. Zuby sú umiestnené v rýchlosti 70 zubov na 1 m uchopenia. Kosoštvorcový prierez zuba v porovnaní so štandardným zubami štvorcovým prierezom, z ktorých väčšina funkcia umožňuje brány Poskytnutím všetky technologické operácie znížiť zaťaženie na ťažnej sily traktora na 20%, čo umožňuje využitie výkonu traktora 80-370l. s. Pre agregáciu s bránami je pracovná šírka od 5 do 24 m. Zuby sú pripevnené k priečnym väzbám, ktoré sú navzájom otočne spojené v 16-riadkovom puzdre. a to na druhej strane umožňuje kvalitatívne replikovať vlastnosti reliéfu v procese spracovania.

Štruktúra chochol podmietač je uložená na kompaktnom ráme, ktorý umožňuje transport brány pri prechode z jedného poľa na druhé bez ďalšej podpory a je vyrobený z vysoko kvalitných valcovaných profilov. Zberač kombajnov je vybavený hydraulickými pohonmi, ktoré umožňujú 3-5 minút. presuňte jednotku z prepravnej polohy do pracovnej polohy a späť.

Ak je k dispozícii pomocou brány na ťažkých pôdach v možnosti konfigurácie je ťažké slučky s vystuženými zuby, ktoré sú inštalované za kolesami traktora, kde je maximálna zhutnenie pôdy.

Pre lepší výkon brán doporučujeme použiť 16-riadkový chvost.

Každá trasa 16 riadok sa skladá z dvoch kusov 8-radu, ktorá môže byť nastavená individuálne, v prípade potreby, napríklad pri nadmernom pozostatky poľa alebo nedostatočná kapacita traktora.

The owner of the ad has the most up-to-date information.
Flagma member since 7 August 2018
Still looking for:

Similar ads

5
Rotačné brány "Green Star"
Rotačné brány "Green Star"
Rotačné brány "Green Star"
+1 photo
Rotačné brány "Green Star"
Price
3,415/pc  
wholesale €3,415-21,094/pc
Zvažujeme možnosti jednorazového nákupu alebo predaja pre vašu krajinu. Rotačné brány Green Star s integrovanými pracovnými prvkami, pracovná šírka 3m, 4,2m, 5,8m, 6,4 m, 6,8 m, 9m, 12m, 14m, 16m, 18m, 21m, 24m, 27m. Spôsob montáže je namontovaný alebo zatiahnutý. použitie: Pre preemergentná...
+2 ads
8 Aug 2018
Show more
Works by Flagma since 7 August 2018
Бобренко Дмитрий
специалист по работе с клиентами
Popular manufacturers in the category: Agricultural equipment, other
Contact information
Бобренко Дмитрий
специалист по работе с клиентами
By phone
Say, that you found an ad on Flagma
Safety rules: Do not agree to prepayment if you are not sure about the reliability of the user.
Write a message
Select category
×